Eurosport

Przewodnik TV

 
 
 
  • Maraton

Wozniacki gwiazdą maratonu w Nowym Jorku

Na starcie największego biegu świata w nowym Jorku na dystansie 42,125 km stanie w niedzielę około 50 tysięcy uczestników.

 

ramówka

00:04
Kolarstwo
KOLARSTWO: Hour Record Attempt, ,  (54min)
00:57
Magazyn
MAGAZYN: Watts top 10  (30min)
08:31
Snooker
SNOOKER: International Championship, Chiny - Półfinał (95min)
10:06
Kolarstwo
KOLARSTWO: Hour Record Attempt, ,  (69min)
 
11:16
Snooker
SNOOKER: International Championship, Chiny - Ćwierćfinały (72min)
12:28
Snooker
SNOOKER: International Championship, Chiny - Półfinał (59min)
 
13:26
Snooker
SNOOKER: International Championship, Chiny - Ćwierćfinały (123min)
15:30
Superbike
SUPERBIKE: Mistrzostwa Świata, Jerez de la Frontera, Hiszpania - Wyścig 1 (49min)
16:18
Superbike
SUPERBIKE: Mistrzostwa Świata, Jerez de la Frontera, Hiszpania - Wyścig 2 (43min)
17:01
Magazyn
MAGAZYN: Watts top 10  (34min)
17:36
Magazyn
MAGAZYN: Watts top 10  (25min)
 
18:01
Magazyn
MAGAZYN: Watts top 10  (12min)
18:12
Magazyn
MAGAZYN: Sports Insiders (49min)
19:01
Snooker
SNOOKER: International Championship, Chiny - Półfinał (59min)
20:00
Boks
BOKS:  - A. Gołota (Polska) - I. Contreras (Wenezuela) - G. Foreman (Stany Zjednoczone) (59min)
21:00
Boks
BOKS:  - C. Hammer (Niemcy) - . Costa Junior (Brazylia) (124min)
23:04
Magazyn
MAGAZYN: Sports Insiders (49min)
23:52
Fia wtcc
SPORTY MOTOROWE: Magazyn FIA WTCC (35min)
 
00:11
Strongman
STRONGMAN: Giants Live , , Wielka Brytania (27min)
00:38
Snooker
SNOOKER: International Championship, Chiny - Ćwierćfinały (142min)
03:00
Łyżwiarstwo figurowe
ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE: Grand Prix, Skate America (107min)
04:46
Snooker
SNOOKER: International Championship, Chiny - Ćwierćfinały (169min)
07:36
Koszykówka
KOSZYKÓWKA: Eurocup - Faza grupowa, 3. kolejka: Jerusalem (Izrael) - Partizan (Serbia) (84min)
08:59
Koszykówka
KOSZYKÓWKA: Magazyn Euroligi (28min)
09:27
Łyżwiarstwo figurowe
ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE: Grand Prix, Skate America (109min)
 
11:17
Piłka nożna
PIŁKA NOŻNA: Bundesliga - 9. kolejka: Dortmund (Niemcy) - Hannover 96 (Niemcy) (102min)
12:59
Piłka nożna
PIŁKA NOŻNA: Bundesliga - 9. kolejka: Bayer Leverkusen (Niemcy) - Schalke 04 (Niemcy) (91min)
 
14:29
Futbol amerykański
FUTBOL AMERYKAŃSKI: NCAA Big Ten Conference (94min)
16:03
Snooker
SNOOKER: International Championship, Chiny - Półfinał (109min)
17:53
Strongman
STRONGMAN: Giants Live , , Wielka Brytania (31min)
 
18:24
Strongman
STRONGMAN: Giants Live , , Wielka Brytania (34min)
18:57
Piłka nożna
PIŁKA NOŻNA: Bundesliga - skróty meczów (57min)
19:55
Piłka nożna
PIŁKA NOŻNA: Bundesliga, Zapowiedź kolejki (31min)
20:26
Piłka nożna
PIŁKA NOŻNA: Bundesliga - 10. kolejka: Schalke 04 (Niemcy) - FC Augsburg (Niemcy) (125min)
22:30
Magazyn
MAGAZYN: Watts top 10  (15min)
22:46
Łyżwiarstwo figurowe
ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE: Grand Prix, Skate America (25min)
23:10
Łyżwiarstwo figurowe
ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE: Grand Prix, Skate Canada - Pary sportowe, program krótki (65min)