Eurosport

Przewodnik TV

 
 
 
  • Piłka nożna

Regulamin konkursu "Bundesliga"

Regulamin konkursu "Bundesliga"

 

ramówka

00:41
Piłka nożna
PIŁKA NOŻNA: Magazyn Eurogole (47min)
08:35
Snooker
SNOOKER: European Tour, Ryga - Finał (58min)
09:34
Piłka nożna
PIŁKA NOŻNA: Magazyn Eurogole (52min)
10:25
Piłka nożna
PIŁKA NOŻNA: Liga Młodzieżowa UEFA - Faza grupowa, 2. kolejka: PSG (Francja) - FC Barcelona (Hiszpania) (59min)
 
11:24
Darts
DARTS: Top of Ghent, Belgia (99min)
 
13:03
Magazyn
MAGAZYN: Watts (51min)
13:54
Piłka nożna
PIŁKA NOŻNA: Magazyn Eurogole (55min)
14:49
Piłka nożna
PIŁKA NOŻNA: Liga Młodzieżowa UEFA - Faza grupowa, 2. kolejka: PSG (Francja) - FC Barcelona (Hiszpania) (59min)
15:48
Piłka nożna
PIŁKA NOŻNA: Liga Młodzieżowa UEFA - Faza grupowa, 3. kolejka: FC Barcelona (Hiszpania) - Ajax Amsterdam (Holandia) (131min)
 
18:00
Snooker
SNOOKER: European Tour, Niemcy - Finał (118min)
19:57
Magazyn
MAGAZYN: Watts - Best of Winter Sports (60min)
20:58
Darts
DARTS: Top of Ghent, Belgia (125min)
23:02
Sporty motorowe
SPORTY MOTOROWE: Tuesday Night Speed Date  (3min)
23:06
Sporty motorowe
SPORTY MOTOROWE: Akademia GT (16min)
23:21
Wyścigi samochodowe
WYŚCIGI SAMOCHODOWE: Blancpain Sprint Series , Zolder, Belgia (32min)
23:53
Wyścigi samochodowe
WYŚCIGI SAMOCHODOWE: World Series by Renault, Alcaniz , Hiszpania (32min)
 
01:20
Piłka nożna
PIŁKA NOŻNA: Magazyn Eurogole (47min)
02:08
Kolarstwo
KOLARSTWO: Wyścig Six-day, Amsterdam, Holandia - Dzień pierwszy (52min)
03:00
Futbol amerykański
FUTBOL AMERYKAŃSKI: NCAA Big Ten Conference (90min)
04:30
Darts
DARTS: Top of Ghent, Belgia (89min)
06:00
Kolarstwo
KOLARSTWO: Wyścig Six-day, Amsterdam, Holandia - Dzień pierwszy (89min)
07:28
Superbike
SUPERBIKE: Mistrzostwa Wielkiej Brytanii, ,  - Wyścig 2  (37min)
08:06
Superbike
SUPERBIKE: Mistrzostwa Wielkiej Brytanii, ,  - Wyścig 3  (25min)
09:28
Piłka nożna
PIŁKA NOŻNA: Magazyn Eurogole (48min)
10:16
Darts
DARTS: Top of Ghent, Belgia (73min)
 
11:30
Kolarstwo
KOLARSTWO: Wyścig Six-day, Amsterdam, Holandia - Dzień pierwszy (87min)
12:56
Piłka nożna
PIŁKA NOŻNA: Liga Młodzieżowa UEFA - Faza grupowa, 2. kolejka: PSG (Francja) - FC Barcelona (Hiszpania) (69min)
 
14:06
Darts
DARTS: Top of Ghent, Belgia (113min)
15:59
Skoki narciarskie
SKOKI NARCIARSKIE: Letnia Grand Prix, Almaty , Kazachstan - HS 140 (79min)
17:18
Kolarstwo
KOLARSTWO: Wyścig Six-day, Amsterdam, Holandia - Dzień pierwszy (54min)
 
18:11
Koszykówka
KOSZYKÓWKA: Magazyn Euroligi (31min)
18:42
Koszykówka
KOSZYKÓWKA: Eurocup - Faza grupowa, 2. kolejka: Nymburk (Czechy) - Oldenburg (Niemcy) (108min)
20:30
Kolarstwo
KOLARSTWO: Wyścig Six-day, Amsterdam, Holandia - Dzień drugi (135min)
23:47
Darts
DARTS: Top of Ghent, Belgia (101min)