Eurosport

Przewodnik TV

 
 
 
  • Piłka nożna

Regulamin konkursu "Bundesliga"

Regulamin konkursu "Bundesliga"

 

ramówka

00:02
Magazyn
MAGAZYN: Wydarzenia miesiąca (8min)
00:09
Magazyn
MAGAZYN: Wednesday Selection - Zapowiedź (7min)
00:17
Piłka nożna
PIŁKA NOŻNA: Liga Młodzieżowa UEFA - Faza grupowa, 3. kolejka: FC Barcelona (Hiszpania) - Ajax Amsterdam (Holandia) (71min)
08:37
Snooker
SNOOKER: Masters, Szanghaj - Finał (80min)
09:58
Magazyn
MAGAZYN: Watts (54min)
10:51
Piłka nożna
PIŁKA NOŻNA: Liga Młodzieżowa UEFA - Faza grupowa, 3. kolejka: FC Barcelona (Hiszpania) - Ajax Amsterdam (Holandia) (98min)
 
12:29
Magazyn
MAGAZYN: Watts (13min)
12:42
Magazyn
MAGAZYN: Watts - Best of Winter Sports (61min)
 
13:44
Snooker
SNOOKER: European Tour, Niemcy - Finał (119min)
15:42
Darts
DARTS: Top of Ghent, Belgia (107min)
17:29
Magazyn
MAGAZYN: Watts (44min)
 
18:13
Sporty zimowe
NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Ski Pass  - Magazyn (24min)
18:38
Snooker
SNOOKER: Euro Tour, Bułgaria - Finał (83min)
20:00
Sporty walki
SPORTY WALKI: Fight Club  (118min)
21:59
Strongman
STRONGMAN: Liga Mistrzów, ,  (57min)
22:55
Rajdy samochodowe
RAJDY SAMOCHODOWE: FIA Rajdowe Mistrzostwa Europy, Du Valais, Szwajcaria (12min)
23:08
Pro wrestling
PRO WRESTLING: Tydzień z WWE (33min)
23:40
Pro wrestling
PRO WRESTLING: Vintage Collection (52min)
 
00:07
Snooker
SNOOKER: Masters, Szanghaj - Finał (85min)
01:31
Kolarstwo
KOLARSTWO: Wyścig Six-day, Amsterdam, Holandia - Dzień trzeci (83min)
02:59
Koszykówka
KOSZYKÓWKA: Eurocup - Faza grupowa, 2. kolejka: Lokomotiv Kuban (Rosja) - Ventspils (Łotwa) (90min)
04:30
Piłka nożna
PIŁKA NOŻNA: Liga Młodzieżowa UEFA - Faza grupowa, 3. kolejka: FC Barcelona (Hiszpania) - Ajax Amsterdam (Holandia) (90min)
06:00
Kolarstwo
KOLARSTWO: Wyścig Six-day, Amsterdam, Holandia - Dzień trzeci (88min)
07:28
Darts
DARTS: Top of Ghent, Belgia (121min)
09:29
Koszykówka
KOSZYKÓWKA: Eurocup - Faza grupowa, 2. kolejka: Lokomotiv Kuban (Rosja) - Ventspils (Łotwa) (93min)
 
11:01
Koszykówka
KOSZYKÓWKA: Magazyn Euroligi (29min)
11:30
Kolarstwo
KOLARSTWO: Wyścig Six-day, Amsterdam, Holandia - Dzień trzeci (88min)
12:59
Sporty motorowe
SPORTY MOTOROWE: Akademia GT (14min)
 
13:13
Piłka nożna
PIŁKA NOŻNA: Liga Młodzieżowa UEFA - Faza grupowa, 3. kolejka: FC Barcelona (Hiszpania) - Ajax Amsterdam (Holandia) (100min)
14:52
Magazyn
MAGAZYN: Watts - Best of Winter Sports (63min)
15:56
Skoki narciarskie
SKOKI NARCIARSKIE: Letnia Grand Prix, Klingenthal, Niemcy - HS 140 (100min)
17:36
Magazyn
MAGAZYN: Kampus (34min)
 
18:09
Kolarstwo
KOLARSTWO: Wyścig Six-day, Amsterdam, Holandia - Dzień trzeci (63min)
19:13
Kolarstwo
KOLARSTWO: Wyścig Six-day, Amsterdam, Holandia - Dzień czwarty (213min)
22:45
Armwrestling
ARMWRESTLING: PAL / NAL (28min)
23:14
Darts
DARTS: Top of Ghent, Belgia (61min)