Eurosport

Przewodnik TV

 
 
 
 

ramówka

00:26
Magazyn
MAGAZYN: Watts top 10  (33min)
01:00
Magazyn
MAGAZYN: Watts - Best of Winter Sports (28min)
09:26
Biathlon
BIATHLON: Puchar Świata, Pokljuka - Sprint kobiet (45min)
10:47
Kombinacja norweska
KOMBINACJA NORWESKA: Puchar Świata, Lillehammer, Norwegia - HS 138 - HS 98 (80min)
 
12:07
Narciarstwo alpejskie
NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Puchar Świata, Val Gardena - Groeden, Włochy - Zjazd mężczyzn (95min)
 
14:20
Biathlon
BIATHLON: Puchar Świata, Pokljuka - Sprint mężczyzn (85min)
15:46
Biathlon
BIATHLON: Puchar Świata, Pokljuka - Sprint kobiet (60min)
17:45
Biathlon
BIATHLON: Puchar Świata, Pokljuka - Sprint mężczyzn (63min)
 
19:15
Jeździectwo
JEŹDZIECTWO: Skoki przez przeszkody, Londyn, Wielka Brytania - Kingsland Christmas Speed Stakes  (60min)
20:15
Drwale, stihl timbersports series
DRWALE, STIHL TIMBERSPORTS SERIES: Mistrzostwa Świata,  (33min)
20:49
Drwale, stihl timbersports series
DRWALE, STIHL TIMBERSPORTS SERIES: Mistrzostwa Świata,  (34min)
21:22
Strongman
STRONGMAN: Giants Live , , Szwecja (33min)
21:55
Strongman
STRONGMAN: Giants Live , , Szwecja (34min)
22:29
Magazyn
MAGAZYN: Watts top 10  (34min)
23:04
Magazyn
MAGAZYN: Watts (14min)
23:18
Sporty motorowe
SPORTY MOTOROWE: Akademia GT (21min)
23:39
Biathlon
BIATHLON: Puchar Świata, Pokljuka - Sprint mężczyzn (58min)
 
00:42
Koszykówka
KOSZYKÓWKA: Magazyn Euroligi (29min)
01:10
Koszykówka
KOSZYKÓWKA: Eurocup - Sezon zasadniczy, 10.kolejka: Chimki (Rosja) - Zenith (Rosja) (51min)
02:02
Koszykówka
KOSZYKÓWKA: Eurocup - Sezon zasadniczy, 10.kolejka: Strasbourg (Francja) - Paryż (Francja) (58min)
03:02
Łyżwiarstwo figurowe
ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE: Grand Prix, Finał Grand Prix  (104min)
04:47
Koszykówka
KOSZYKÓWKA: Magazyn Euroligi (27min)
05:13
Koszykówka
KOSZYKÓWKA: Eurocup - Sezon zasadniczy, 10.kolejka: Chimki (Rosja) - Zenith (Rosja) (71min)
06:24
Koszykówka
KOSZYKÓWKA: Eurocup - Sezon zasadniczy, 10.kolejka: Buducnost (Czarnogóra) - PAOK (Grecja) (109min)
08:14
Łyżwiarstwo figurowe
ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE: Grand Prix, Finał Grand Prix  (65min)
09:18
Biegi narciarskie
BIEGI NARCIARSKIE: Puchar Świata, Davos, Szwajcaria - Sprint kobiet i mężczyzn stylem dowolnym (45min)
10:03
Biathlon
BIATHLON: Puchar Świata, Pokljuka - Sprint kobiet (40min)
10:44
Snowboard
SNOWBOARD: Puchar Świata, Montafon  (66min)
 
11:50
Piłka nożna
PIŁKA NOŻNA: Klubowe mistrzostwa świata, Maroko - Półfinał (51min)
12:41
Biathlon
BIATHLON: Puchar Świata, Pokljuka - Sprint kobiet (64min)
 
13:44
Narciarstwo alpejskie
NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Puchar Świata, Val Gardena - Groeden, Włochy - Zjazd mężczyzn (67min)
15:47
Łyżwiarstwo figurowe
ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE: Grand Prix, Finał Grand Prix  (118min)
 
18:45
Biathlon
BIATHLON: Puchar Świata, Pokljuka - Sprint mężczyzn (57min)
19:41
Piłka nożna
PIŁKA NOŻNA: Bundesliga, Zapowiedź kolejki (34min)
20:15
Piłka nożna
PIŁKA NOŻNA: Bundesliga - 17. kolejka: Mainz (Niemcy) - Bayern Monachium (Niemcy) (135min)
23:00
Pro wrestling
PRO WRESTLING: Tydzień z WWE (33min)
23:33
Pro wrestling
PRO WRESTLING: Vintage Collection (54min)