Eurosport

Puchar Świata w skokach i biegach narciarskich przez cały sezon na żywo w Eurosporcie

Puchar Świata w skokach i biegach narciarskich przez cały sezon na żywo w Eurosporcie
By Eurosport

Opublikowane 24/11/2016 o godz. 11:46Updated Opublikowane 25/11/2016 o godz. 17:34

Eurosport będzie transmitować wszystkie konkursy tego sezonu i jako jedyny nadawca pokaże na żywo również kwalifikacje. Przez całą zimę Eurosport będzie także ściśle współpracował z Kamilem Stochem, liderem reprezentacji Polski, dwukrotnym mistrzem olimpijskim z 2014 roku.

W trakcie sezonu Eurosport transmitować będzie wszystkie najważniejsze zawody w sportach zimowych, w tym Mistrzostwa Świata w Narciarstwie Klasycznym w Lahti (22 lutego – 5 marca), Turniej Czterech Skoczni (28 grudnia – 6 stycznia) czy cykl Tour de Ski (31 grudnia – 8 stycznia).

W sezonie 2016/2017 Eurosport będzie również współpracował z dwukrotnym mistrzem olimpijskim i mistrzem świata, Kamilem Stochem. Partnerstwo dotyczy zarówno obszaru produkcji telewizyjnej, jak i działań marketingowych. Eurosport będzie śledził także przygotowania Stocha do Igrzysk Olimpijskich w Pjongczangu w 2018 roku. Kibice i fani skoków mogą spodziewać się dużej liczby ekskluzywnych materiałów, a także konkursów z ciekawymi nagrodami na fanpage’ach naszego skoczka i Eurosportu na Facebooku.

– Cieszę się na nową dla mnie formę współpracy. Podeszliśmy do tego bardzo kompleksowo. Nie mogę zdradzić wszystkich niespodzianek, ale na pewno kibice będą zadowoleni. Dla mnie to pewnego rodzaju wyzwanie, które kiedyś, mam nadzieję, zamieni się w wyjątkową pamiątkę moich sportowych dokonań – powiedział Kamil Stoch, zdobywca Kryształowej Kuli w sezonie 2013/2014.

– Kamil Stoch jest stuprocentowym profesjonalistą. Udowadniał to wielokrotnie na skoczni narciarskiej, ale nie tylko tam. Tym bardziej cieszę się, że wspólnie będziemy realizować ciekawe projekty. Jestem przekonany, że przyniosą one duże korzyści nie tylko Kamilowi i kanałom Eurosportu, ale przede wszystkim fanom skoków narciarskich – dodał Adam Widomski, Eurosport Channel Director w Polsce.

NAJBLIŻSZE TRANSMISJE EUROSPORTU 1 Z KUUSAMO:
CZWARTEK, GODZ. 17:45 – KWALIFIKACJE DO KONKURSU SKOKÓW NARCIARSKICH
PIĄTEK, GODZ. 16:45 - PIERWSZY KONKURS W SKOKACH NARCIARSKICH
SOBOTA, GODZ. 15:45 – DRUGI KONKURS W SKOKACH NARCIARSKICH
SOBOTA, GODZ. 12:15 – SPRINT KOBIET I MĘŻCZYZN W BIEGACH NARCIARSKICH
NIEDZIELA, GODZ. 9:15 – 10 KM STYLEM KLASYCZNYM KOBIET W BIEGACH NARCIARSKICH
NIEDZIELA, GODZ. 11:45 – 15 KM STYLEM KLASYCZNYM MĘŻCZYZN W BIEGACH NARCIARSKICH