Eurosport

Przewodnik TV

 
 

ramówka

00:28
Kolarstwo
KOLARSTWO: Paryż-Roubaix, Francja (61min)
01:29
Piłka nożna
PIŁKA NOŻNA: Major League Soccer (88min)
03:01
Snooker
SNOOKER: Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania - Finał (121min)
05:01
Magazyn
MAGAZYN: Watts (51min)
05:53
Piłka nożna
PIŁKA NOŻNA: Major League Soccer (102min)
07:34
Superbike
SUPERBIKE: Mistrzostwa Świata, Imola, Włochy - Wyścig 1  (24min)
07:59
Superbike
SUPERBIKE: Mistrzostwa Świata, Imola, Włochy - Wyścig 2  (29min)
08:27
Kolarstwo
KOLARSTWO: Paryż-Roubaix, Francja (92min)
09:59
Snooker
SNOOKER: Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania - Finał (117min)
 
11:56
Kolarstwo
KOLARSTWO: Giro d'Italia - Best of:  (64min)
 
13:00
Piłka nożna
PIŁKA NOŻNA: Major League Soccer (55min)
13:56
Piłka nożna
PIŁKA NOŻNA: Major League Soccer (79min)
15:14
Kolarstwo
KOLARSTWO: Follow Fabian (15min)
15:30
Kolarstwo
KOLARSTWO: Cztery Dni Dunkierki - Etap 1 (91min)
17:00
Snooker
SNOOKER: Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania - Finał (64min)
 
18:05
Superbike
SUPERBIKE: Mistrzostwa Świata, Imola, Włochy - Wyścig 1  (45min)
18:49
Superbike
SUPERBIKE: Mistrzostwa Świata, Imola, Włochy - Wyścig 2  (49min)
19:38
Wiadomości eurosportu
WIADOMOŚCI EUROSPORTU (6min)
19:45
Kolarstwo
KOLARSTWO: Tour of Yorkshire,  - Middlesbrough - Scarborough Etap 3 (47min)
20:31
Kolarstwo
KOLARSTWO: Dookoła Azerbejdżanu - Etap 1:  (15min)
20:47
Kolarstwo
KOLARSTWO: Giro d'Italia - Best of:  (64min)
21:51
Kolarstwo
KOLARSTWO: Cztery Dni Dunkierki - Etap 1 (63min)
22:53
Wiadomości eurosportu
WIADOMOŚCI EUROSPORTU (6min)
23:00
Kolarstwo
KOLARSTWO: Amstel Gold Race, Holandia (90min)
 
00:05
Kolarstwo
KOLARSTWO: Tour of Yorkshire,  - Middlesbrough - Scarborough Etap 3 (60min)
01:04
Superbike
SUPERBIKE: Mistrzostwa Świata, Imola, Włochy - Wyścig 1  (30min)
01:34
Superbike
SUPERBIKE: Mistrzostwa Świata, Imola, Włochy - Wyścig 2  (41min)
02:15
Magazyn
MAGAZYN: Watts (44min)
02:59
Superbike
SUPERBIKE: Mistrzostwa Świata, Imola, Włochy - Wyścig 2  (1min)
03:00
Piłka nożna
PIŁKA NOŻNA: Major League Soccer (60min)
04:00
Piłka nożna
PIŁKA NOŻNA: Major League Soccer (58min)
04:59
Snooker
SNOOKER: Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania - Finał (129min)
07:07
Piłka nożna
PIŁKA NOŻNA: Bundesliga - skróty meczów (53min)
08:00
Motocross
MOTOCROSS: Mistrzostwa Świata, Kegums, Łotwa  (30min)
08:30
Żużel
ŻUŻEL: Elitserien - Piraterna (Szwecja) - Lejonen (Szwecja) (60min)
09:30
Superbike
SUPERBIKE: Mistrzostwa Świata, Imola, Włochy - Wyścig 1  (27min)
09:57
Superbike
SUPERBIKE: Mistrzostwa Świata, Imola, Włochy - Wyścig 2  (32min)
10:30
Kolarstwo
KOLARSTWO: Tour of Yorkshire,  - Middlesbrough - Scarborough Etap 3 (89min)
 
11:59
Snooker
SNOOKER: Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania - Finał (120min)
 
13:59
Superbike
SUPERBIKE: Mistrzostwa Świata, Imola, Włochy - Wyścig 1  (29min)
14:27
Superbike
SUPERBIKE: Mistrzostwa Świata, Imola, Włochy - Wyścig 2  (31min)
14:58
Kolarstwo
KOLARSTWO: Giro d'Italia - Best of:  (64min)
16:02
Piłka nożna
PIŁKA NOŻNA: Major League Soccer (86min)
17:28
Kolarstwo
KOLARSTWO: Tour of Yorkshire,  - Middlesbrough - Scarborough Etap 3 (62min)
 
18:30
Kolarstwo
KOLARSTWO: Cztery Dni Dunkierki - Etap 1 (56min)
19:27
Wiadomości eurosportu
WIADOMOŚCI EUROSPORTU (7min)
19:34
Snooker
SNOOKER: Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania - Finał (116min)
21:29
Superbike
SUPERBIKE: Mistrzostwa Świata, Imola, Włochy - Wyścig 1  (29min)
21:58
Superbike
SUPERBIKE: Mistrzostwa Świata, Imola, Włochy - Wyścig 2  (33min)
22:31
Kolarstwo
KOLARSTWO: Dookoła Azerbejdżanu - Etap 1:  (59min)
23:31
Kolarstwo
KOLARSTWO: Cztery Dni Dunkierki - Etap 1 (29min)