Eurosport

Przewodnik TV

 
 
 

ramówka

00:32
Wyścigi samochodowe
WYŚCIGI SAMOCHODOWE: World Series by Renault, ,  (29min)
01:02
Magazyn
MAGAZYN: Watts - Best of Winter Sports (27min)
08:34
Snooker
SNOOKER: Euro Tour, Bułgaria - Finał (91min)
10:04
Fia wtcc
SPORTY MOTOROWE: Magazyn FIA WTCC (34min)
10:38
Darts
DARTS: Top of Ghent, Belgia (109min)
 
12:28
Magazyn
MAGAZYN: Watts - Best of Winter Sports (17min)
12:44
Magazyn
MAGAZYN: Sports Insiders (36min)
 
13:21
Sporty zimowe
NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Ski Pass  - Magazyn (23min)
13:44
Snooker
SNOOKER: Masters, Szanghaj - Finał (121min)
15:44
Fia wtcc
SPORTY MOTOROWE: Magazyn FIA WTCC (34min)
16:18
Magazyn
MAGAZYN: Watts - Kolarstwo (17min)
16:36
Magazyn
MAGAZYN: Watts (55min)
17:31
Darts
DARTS: Top of Ghent, Belgia (64min)
 
18:35
Snooker
SNOOKER: European Tour, Niemcy - Finał (81min)
19:56
Boks
BOKS:  - S. Mitchell (Stany Zjednoczone) - R. Pineda (Kolumbia) - L. Lewis (Wielka Brytania) (54min)
20:50
Boks
BOKS:  (13min)
21:02
Boks
BOKS:  - C. Kennedy (Wielka Brytania) - T. TBC (Wielka Brytania) (118min)
23:00
Rajdy samochodowe
RAJDY SAMOCHODOWE: FIA Rajdowe Mistrzostwa Europy, Du Valais - Dzień pierwszy (32min)
23:32
Sporty motorowe
SPORTY MOTOROWE: Akademia GT (13min)
23:46
Strongman
STRONGMAN: Liga Mistrzów, ,  (56min)
 
00:19
Strongman
STRONGMAN: Liga Mistrzów, ,  (53min)
01:12
Magazyn
MAGAZYN: Watts - Kolarstwo (18min)
01:30
Kolarstwo
KOLARSTWO: Wyścig Six-day, Amsterdam, Holandia - Dzień czwarty (90min)
03:00
Koszykówka
KOSZYKÓWKA: Eurocup - Faza grupowa, 2. kolejka: Nymburk (Czechy) - Oldenburg (Niemcy) (79min)
04:19
Futbol amerykański
FUTBOL AMERYKAŃSKI: NCAA Big Ten Conference (105min)
06:05
Kolarstwo
KOLARSTWO: Wyścig Six-day, Amsterdam, Holandia - Dzień czwarty (89min)
07:33
Magazyn
MAGAZYN: Watts - Best of Winter Sports (56min)
08:30
Futbol amerykański
FUTBOL AMERYKAŃSKI: NCAA Big Ten Conference (83min)
 
11:20
Kolarstwo
KOLARSTWO: Wyścig Six-day, Amsterdam, Holandia - Dzień czwarty (98min)
12:59
Sporty zimowe
NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Ski Pass  - Magazyn (22min)
 
13:21
Magazyn
MAGAZYN: Watts - Best of Winter Sports (59min)
14:20
Kolarstwo
KOLARSTWO: Wyścig Six-day, Amsterdam, Holandia - Dzień czwarty (63min)
15:23
Piłka nożna
PIŁKA NOŻNA: Indian Super League - Mumbai City FC (India) - NorthEast United FC (India) (127min)
17:29
Sporty zimowe
NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Ski Pass  - Magazyn (23min)
17:52
Kolarstwo
KOLARSTWO: Wyścig Six-day, Amsterdam, Holandia - Dzień czwarty (56min)
 
18:48
Piłka nożna
PIŁKA NOŻNA: Bundesliga - skróty meczów (59min)
19:48
Piłka nożna
PIŁKA NOŻNA: Bundesliga, Zapowiedź kolejki (38min)
22:30
Darts
DARTS: Top of Ghent, Belgia (121min)