Eurosport

Przewodnik TV

 
 
 

ramówka

00:57
Magazyn
MAGAZYN: Watts top 10  (29min)
08:31
Sporty motorowe
SPORTY MOTOROWE: Akademia GT (18min)
08:49
Snooker
SNOOKER: International Championship, Chiny - Ćwierćfinały (169min)
 
11:38
Snooker
SNOOKER: International Championship, Chiny - Ćwierćfinały (53min)
12:31
Snooker
SNOOKER: International Championship, Chiny - Ćwierćfinały (190min)
 
15:42
Łyżwiarstwo figurowe
ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE: Grand Prix, Skate America (64min)
16:45
Magazyn
MAGAZYN: Watts - Best of Winter Sports (16min)
17:01
Magazyn
MAGAZYN: Watts top 10  (37min)
17:38
Kolarstwo
KOLARSTWO: Hour Record Attempt, Grenchen, Szwajcaria (69min)
 
18:48
Kolarstwo
KOLARSTWO: Hour Record Attempt, ,  (88min)
20:15
Snooker
SNOOKER: International Championship, Chiny - Ćwierćfinały (44min)
21:00
Sporty walki
SPORTY WALKI: Superkombat , World Grand Prix Series  (123min)
23:03
Strongman
STRONGMAN: Giants Live , , Wielka Brytania (34min)
23:36
Strongman
STRONGMAN: Giants Live , , Wielka Brytania (30min)
 
01:02
Snooker
SNOOKER: International Championship, Chiny - Dzień czwarty (89min)
02:31
Snooker
03:00
Koszykówka
KOSZYKÓWKA: Magazyn Euroligi (26min)
03:26
Koszykówka
KOSZYKÓWKA: Eurocup - Faza grupowa, 3. kolejka: Jerusalem (Izrael) - Partizan (Serbia) (87min)
04:54
Snooker
SNOOKER: International Championship, Chiny - Dzień czwarty (102min)
06:36
Snooker
07:29
Futbol amerykański
FUTBOL AMERYKAŃSKI: NCAA Big Ten Conference (88min)
08:58
Magazyn
MAGAZYN: Watts top 10  (33min)
09:30
Piłka nożna
PIŁKA NOŻNA: Bundesliga - 9. kolejka: Bayer Leverkusen (Niemcy) - Schalke 04 (Niemcy) (87min)
10:58
Koszykówka
KOSZYKÓWKA: Magazyn Euroligi (27min)
 
11:25
Sporty motorowe
SPORTY MOTOROWE: Akademia GT (14min)
11:38
Łyżwiarstwo figurowe
ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE: Grand Prix, Skate America (112min)
 
13:31
Fia wtcc
FIA WTCC: Suzuka, Japonia - 21 runda (32min)
14:03
Fia wtcc
FIA WTCC: Suzuka, Japonia - 22 runda (32min)
14:34
Kolarstwo
KOLARSTWO: Wyścig Six-day, Amsterdam, Holandia - Dzień szósty (68min)
15:42
Snooker
SNOOKER: International Championship, Chiny - Ćwierćfinały (139min)
 
18:01
Łyżwiarstwo figurowe
ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE: Grand Prix, Skate America (119min)
20:00
Armwrestling
ARMWRESTLING: PAL / NAL (30min)
20:30
Sporty ekstremalne
SPORTY EKSTREMALNE: DEW Tour, Stany Zjednoczone (56min)
21:26
Kajakarstwo ekstremalne
KAJAKARSTWO EKSTREMALNE: Mistrzostwa Świata, Austria (54min)
22:21
Pro wrestling
PRO WRESTLING: Tydzień z WWE (34min)
22:54
Pro wrestling
PRO WRESTLING: Vintage Collection (49min)
23:44
Strongman
STRONGMAN: Giants Live , , Wielka Brytania (27min)