Eurosport

Przewodnik TV

 
 
 

ramówka

00:32
Kolarstwo
KOLARSTWO: Tour de Wallonie - Etap 5 (54min)
08:31
Kolarstwo
KOLARSTWO: Tour de Wallonie - Etap 5 (64min)
09:35
Skoki narciarskie
SKOKI NARCIARSKIE: Letnia Grand Prix, Wisła, Polska - HS 134 (39min)
10:15
Piłka nożna
PIŁKA NOŻNA: Mistrzostwa Europy U-19, Węgry - Półfinał: Niemcy - Austria (102min)
 
11:57
Piłka nożna
PIŁKA NOŻNA: Mistrzostwa Europy U-19, Węgry - Półfinał: Portugalia - Serbia (99min)
 
13:36
Kolarstwo
KOLARSTWO: Tour de Wallonie - Etap 5 (67min)
14:43
Skoki narciarskie
SKOKI NARCIARSKIE: Letnia Grand Prix, Wisła, Polska - HS 134 (43min)
15:25
Piłka nożna
PIŁKA NOŻNA: Mistrzostwa Europy U-19, Węgry - Półfinał: Portugalia - Serbia (102min)
17:08
Piłka nożna
PIŁKA NOŻNA: Mistrzostwa Europy U-19, Węgry - Półfinał: Niemcy - Austria (97min)
 
18:45
Piłka nożna
PIŁKA NOŻNA: Mistrzostwa Europy U-19, Węgry - Finał: Niemcy - Portugalia (151min)
21:15
Sporty walki
SPORTY WALKI: Fight Club  - Gabala Fight Series K-1 Rules  (110min)
23:05
Piłka nożna
PIŁKA NOŻNA: Mistrzostwa Europy U-19, Węgry - Finał: Niemcy - Portugalia (82min)
 
00:01
Piłka nożna
00:56
Lekka atletyka
LEKKA ATLETYKA: Mistrzostwa świata juniorów, Eugene, Stany Zjednoczone (118min)
02:57
Kolarstwo
KOLARSTWO: Tour de Wallonie - Etap 5 (59min)
03:55
Motocross
MOTOCROSS: Mistrzostwa Świata, Loket, Czechy  (28min)
04:24
Motocross
MOTOCROSS: Mistrzostwa Świata, Loket, Czechy  (35min)
04:58
Magazyn
MAGAZYN: Watts - Najlepsze z kolarstwa (49min)
05:47
Piłka nożna
06:39
Skoki narciarskie
SKOKI NARCIARSKIE: Letnia Grand Prix, Wisła, Polska - HS 134 (73min)
07:53
Piłka nożna
PIŁKA NOŻNA: Mistrzostwa Europy U-19, Węgry - Półfinał: Niemcy - Austria (67min)
09:00
Piłka nożna
PIŁKA NOŻNA: Mistrzostwa Europy U-19, Węgry - Półfinał: Portugalia - Serbia (60min)
09:59
Kolarstwo
KOLARSTWO: Tour de Wallonie - Etap 5 (61min)
 
11:01
Wyścigi samochodowe
WYŚCIGI SAMOCHODOWE: Porsche Supercup, Węgry (40min)
11:41
Motocross
MOTOCROSS: Mistrzostwa Świata, Loket, Czechy  (41min)
12:22
Motocross
MOTOCROSS: Mistrzostwa Świata, Loket, Czechy  (42min)
 
13:04
Skoki narciarskie
SKOKI NARCIARSKIE: Letnia Grand Prix, Wisła, Polska - HS 134 (57min)
14:01
Piłka nożna
PIŁKA NOŻNA: Mistrzostwa Europy U-19, Węgry - Półfinał: Portugalia - Serbia (55min)
14:55
Motocross
MOTOCROSS: Mistrzostwa Świata, Loket, Czechy  (31min)
15:26
Motocross
MOTOCROSS: Mistrzostwa Świata, Loket, Czechy  (39min)
16:05
Kolarstwo
KOLARSTWO: Tour de Wallonie - Etap 5 (65min)
17:10
Kolarstwo
KOLARSTWO: Kolarstwo według LeMonda (17min)
17:28
Skoki narciarskie
SKOKI NARCIARSKIE: Letnia Grand Prix, Wisła, Polska - HS 134 (60min)
 
18:28
Lekka atletyka
LEKKA ATLETYKA: Mistrzostwa świata juniorów, Eugene, Stany Zjednoczone (93min)
20:00
Armwrestling
ARMWRESTLING: PAL / NAL (29min)
20:30
Fmx
21:28
Strongman
STRONGMAN: Giants Live , Warszawa, Polska (31min)
22:00
Strongman
STRONGMAN: Giants Live , Warszawa, Polska (28min)
22:27
Pro wrestling
PRO WRESTLING: Tydzień z WWE (33min)
23:00
Pro wrestling
PRO WRESTLING: Vintage Collection (52min)
23:52
Armwrestling
ARMWRESTLING: PAL / NAL (27min)